همنشینی رنگها با فندقی

همنشینی رنگها با فندقی

 

اغلب اوقات ، براي رنگ آميزي دكوراسيون خانه خود ، در ابتدا به رنگ هاي معمول  و رايج فكر مي كنيم مثلا  به رنگ زرد ، رنگ سبز روشن  و البته ، سفید. استفاده از رنگي مانند سفيد براي ديوارها مي تواند اين امكان را به وجود آور كه تمام اشيا و عناصر برجسته به نظر آيند زيرا در اين صورت زمينه دكوراسيون بسيار كم به چشم مي آيد و ديده مي شود. 
اگر شما نيز جزو افرادي هستيد كه بدون دليلي مشخصي از رنگ سفيد و ديگر رنگ هاي معمولي و رايج براي ديوارها استفاده مي كنيد توصيه مي كنيم اين مطلب را بخوانيد زيرا قصد داريم به شما بگوييم كه چگونه با كسب مقداري اطلاعات در خصوص رنگ هاي متنوع بتوانيد از رنگ هاي خاص ديگري براي ديوارها استفاده كنيد و جلوه اي متمايز و منحصر به فر را براي دكوراسيون خانه خود بوجود آوريد. قهوه اي فندقي يكي از همان رنگ هاست.
قهوه اي فندقي زماني كه در دكوراسيون فضايي واد مي شود گرما را وارد آن فضا مي كند. فندقي طيفي غني و قوي از قهوه اي است كه عمده گرماي آن به دليل تناژ قرمزي است كه در آن وجود دارد.
رنگ فتدقي رنگي است كه به راحتي مي توان آن را در بسياري از مواد طبيعي از قبيل برخي از چوب هاي جنگلي و هم چنين برخي از انواع چرم يافت. ميزان تاثير و احساسي كه رنگ فندقي در دكوراسيون خانه مي گذارد تا حد زيادي بستگي به نحوه قرار دادن رنگ هاي ديگر در كنار آن دارد. براي مثال اگر كاناپه اي فندقي در خانه داريد توصيه مي كنيم از كوسن ها و بالشتك هاي كرم مايل به سفيد استفاده طوري طوري كه رنگ كرم آن به اندازه كافي داراي تناژ زرد باشد كه در كنار فندقي به زيبايي بنشيند و بتوانند با هم گرماي خوشايندي را براي فضا بوجود آورند.
نكته مهم ديگر اين است كه شما هرگزبرای استفاده از رنگ فندقي در مبلمان و وسايل محدوديت نداريد. براي مثال ديوارها سفيد خامه اي اتاق غذاخوري با وجود رنگ فندقي در دكوراسيون مي تواند حال و هوايي رسمي و محترمانه به فضاي غذاخوري شما دهد كه البته چنين شرايطي در اتاق مطالعه نيز به همين صورت صدق مي كند. در اتاقي كه داراي پنجره اي بزرگ است و مقدار زيادي نور طبيعي وار فضا مي شود شما حتي  مي توانيد يكي از ديوارهاي آن فضا را به رنگ فندقي رنگ اميزي كنيد. در اين صورت فضايي خواهيد داشت كه در آن مي توانيد به خوبي بر موضوعي تمركز و تفكر كنيد.

مسیر سایت