شیشه دو جداره

شیشه دوجداره
خصوصیات شیشه دو جداره :
• کاهش اتلاف انرژی
• کاهش آلودگیهای صوتی
• جلوگیری از نم زدگی شیشه
• ایمنی بیشتر نسبت به پنجره های تک جداره
در صورت استفاده از شیشه های دو جداره و پنجره های عایق می توان در ازای هر متر مربع شیشه دو جداره به میزان 40 متر مکعب گاز در سال صرفه جویی نمود. علاوه بر کاهش مصرف انرژی و سرو صدا ، محیط زیست پاکیزه تری تامین می نماید زیرا نیاز به مصرف انرژی حرارتی و برق مصرفی کمتر ، کاهش سوخت ، کاهش انتشار گازهای آلاینده را به مقدار زیاد سبب می گردد.
این نوع شیشه دو یا چند جداره با قرار گرفتن رزین از نوع ساده یا رنگی در بین شیشه ها از ایمنی و اطمینان بیشتری برخوردار بوده و علاوه بر آن به میزان قابل توجهی در کاهش صدا موثر است.
از این رو متخصصین این نوع شیشه را جهت سقف ها و فضاهایی که شیشه در معرض ضربه قرار می گیرد، توصیه می کنند. همچنین لایه رزین توانای جذب و انعکاس اشعه مضر UV خورشید را تا 99 % دارد.
شیشه دو جداره شامل دو لایه شیشه است که بهترین ضخامت برای آن استفاده از اسپیسر و یا جدا کننده هایی با ضخامت MM21 همچنین شیشه های دو جداره و قابل های پنجره باید در کارخانه و با رعایت استانداردهای معتبر در کارخانه و توسط دستگاه های اتوماتیک تولید شود.
ماشین آلات ساخت مقدماتی:
Fast–Track حامل سریع کاملا اتوماتیکدوخت و دوز SeamMaX-XTM " درزگیری" خطوط، مارک گذاری لیزری آن لاین گزینه ها ، آرایش لبه ها و گوشه ها ، مونتاژ کوره ای " گرمایی " اتومات، دوزنده های نواری الماسی با اجرای بسیار حساس و دستی جانبی خط و دیگر تجهیزات منظور شده.
تجهیزات نصب شیشه: 
خطوط تولید با کاربری عالی برای چهارچوب های" فریم های" سنتی فلزی و فراگیر" بزرگ" و برای سیستم های لبه دار لاستیکی با مونتاژ ماشینی بدون در توجه به سایز، ضخامت، میزان فراگیری عرض "بزرگ " و با شکل مناسب برای موقعیت های "محورهای" Y وX و ماشین های سخت کوش جانبی شامل میزهای مونتاژ ، اکسترودرها ، فیلرها ، اره ها و تولید پروفیل های "حفاظ" جداکننده 
تهیه و حمل شیشه: 
ورقهای شیشه ای برای تقریبا هر نوع مصرفی نوارهای نقاله چند سرعته و چند جهته و انتقال دهنده ها ، نقاله تخلیه و تغییر موضع دهند با حفاظ 180 درجه ، استوانه ها چرخاننده نگهدارنده های چند طبقه ، انباشت کننده و بار کننده سریع.
پروسس کلی شیشه:
تجهیزات با کاربری متنوع : شستشوی افقی وعمودی، ماشین خشک کن برای حرارت دهی ، لامینت کردن " لایه بندی" خطوط پوشش دهی ، فیلتراسیون آب، جدایش جامدات، پلانت زدایش مواد معدنی ، میز هواگیری ، میزهای جداکننده و متنوع و مخصوص

 

   
   

/span

مسیر سایت