ورتکس

 

 

سیستم کششی سقف ورتکس جدیدترین و آخرین نوع سقفهای کاذب می باشد که تمام رویا ها و تخیلات شما را به حقیقت تبدیل می کند. سطح سقف از فویل PVC تشکیل شده، بنابراین بسیار سبک میباشد و فشار و باری به ساختار قبلی سقف اضافه نمی کند، زیرا روکش سقف برروی پروفیل های مخصوص که خود قبلاً در سرتاسر محیط دیوار نصب و مستقر شده اند، کشیده می شود. سقفهای P.V.C ورتکس با ضخامت حداکثر 05/0 الی 10/0 میلیمتر در بیش از یکصد تنوع رنگی با انواع پوششهای براق، مات، شفاف و بافت مخمل در کوتاهترین زمان نصب می گردد. این تکنولوژی بسیار سبک وزن بوده و با دستگاه مخصوص در درجه حرارت خاص به صورت یکپارچه در ابعاد 8×8 متر (64 متر مربع) نصب می شود. این محصول در برابر رطوبت مستقیم و غیر مستقیم مقاوم می باشد. ورتکس دارای خواص ضداحتراق بوده و خصوصیات فیزیکی خود را در دمای محیطی 10- درجه سانتیگراد تا 60+ درجه سانتیگراد حفظ می نماید.

 

با استفاده از سقف ورتکس، می توان براحتی شکاف ها و ترک ها و عیبهای مختلف سقف اصلی بعلاوه زیر ساختهایی نظیر تجهیزات برقی و الکتریکی، تجهیزات کامپوتری، تهویه و سیستم زنگ خطر را بخوبی مخفی نمود. سقف کاذب ورتکس را می توان بصورت عمودی، افقی، موجی، مسطح، بیضی، گرد، خطوط شکسته و یا هر طرح دیگری اجراء نمود.

 

 


سیستم سقف کششی ورتکس چیست؟
ورتکس سیستم سقف معلقی است که از دو عنصر اصلی تشکیل شده است: 1- ریل محیطی و احاطه کننده و 2- روکش اصلی پوششی سبک وزن که در تمام مسیر ریل نصب می گردد و برخلاف سیستمهای سقفی موجود دیگر نیازی به آویز ندارد و قابلیت مخفی نمودن اتصالات (ریل ها) را دارا می باشد.امتیازات و مزایای سقفهای کاذب ورتکس
1-سرعت نصب
2-ضد رطوبت (مقاوم در برابر نشر و چکه کردن آب)
3- آنتی باکتری
4-ضد حریق
5-تنوع بالا رنگ 
6-نصب یکپارچه در ابعاد 8×8 مترمربع(64)
7-سهولت در باز کردن و انتقال سقف به محیط های دیگر
8-قابلیت شستشو و تمیز کردن راحت
9-دارای خاصیت آکوستیک (عایق صوتی)
10-مقاوم در برابر ضربات ناگهانی 
11-فیلتر و انتقال نور
12-رفلکس بودن 
»همه آگهی های مهدی لاوی را ببینید
13-قابلیت چاپ پذیری هر نوع آرم، طرح و تصویر