گیاهان آپارتمانی

 

از آنجا که بیشتر ما در شهرهایی بزرگ زندگی میکنیم که کیفیت هوای درون منازلمان گاهی حتی از هوای بیرون هم آلوده تر است،این پست برای هرکسی میتواند مفید باشد.امروزه خانه های ما پناهگاههایی شده اند برای مواد آلرژی زا و سمی که مسبب ترافیک آلودگی هوا هستند.به شما توصیه میکنیم که شما هم برای سبز کردن خانه هایتان دست بکار شوید . با جلوه های دوست داشتنی و مدرن که برای شما ارائه میدهیم شما میتوانید هوای منازل خود را به مقدار موثری تصفیه کنید: 


درختان نخل آرکا(Areca Palm)

درختان نخل آرکا گیاهانی بسیار عالی برای منازل هستند چون درصد رطوبت هوا را بسیار عالی می افزایند و دی اکسید کربن و سموم را از آن خارج میکنند.ناسا در تحقیقات اخیر خود به این گیاه آپارتمانی ۸.۵ امتیاز داده است.
گیاهان مارپیچی (Snake Plant)

گیاهان مارپیچ گیاهانی ایده آل برای اتاقهای خواب هستند.از آنجا که اغلب گیاهان شب هنگام از اکسیژن محیط مصرف میکنند ولی این گیاهان برعکس عمل میکنند و همچنان میزان اکسیژن سالم نزدیک شما را وقتی شما خوابید حفظ میکنند.


گیاهان آپارتمانی
گیاهان چسبنده(Money Plant)

این گیاهان فرمالدهیدها و سایر مواد شیمیایی و گازهای فرار را از هوا خارج میکنند و میتوانند یک ضمیمه ی خوب برای هر اتاقی باشند!گیاهان آپارتمانیگیاهان زیبای دیگر

اگر شما تصمیم گرفته اید که از گیاهان در منزل خود استفاده کنید و بیشتر جلوه زیبایی و بصری آنها برایتان اهمیت دارد تا جنبه پالایندگی آنها،اینها پیشنهادهایی جدید،مدرن و هیجان انگیز برای نمایش هرچه زیباتر گیاهان شما هستند. راه حلی زیبا وجود دارد.جعبه گل،جعبه ای که میتوانید گیاهانتان را درآن قرار داده و به دیوار بیاویزید.گیاهان آپارتمانیاین گلدانها که فرمهایی شبیه به فرم فضایی و تخیلی به گیاهان شما میدهند "پوسته های گلیGolly Pods " نامیده میشوند.
گیاهان آپارتمانی
گلدانهای معلق


گیاهان آپارتمانی

 

 

مسیر سایت