خانه معماری

بی شک نخستین نقطه تاثیر گذار در مواجهه با هر پدیده، ظاهر آن است که رابطه ظریفی با ذهن و احساس آدمی ایجاد خواهد نمود؛ در زمینه ساختمان ها نیز گذشته از نوع مصالح و زیرساخت های آن، آنچه مرتباً بر احساس و روحیه انسان ها تاثیر می گذارد، جلوه ظاهری بنا ونحوه طراحی وقسمت بندی فضاهاست. نوآوری در طراحی و ایجاد فضا های بهینه، پیاده سازی اصول کاهش مصرف انرژی، بهره گیری از متریال های خاص و جدید، هماهنگی چشم نواز اشیاء و رنگ ها، نورپردازی حساب شده، و درنهایت، دقت و ظرافت در اجرا، همگی از مهمترین عناصری هستند که ارزش و دلپسندی یک بنا را تعیین می کنند.

معماری

 شرکت خانه معماری شریف افتخار دارد با کادرطراحی و اجرائی متخصص، شما را از نقطه آغاز یک فکر تا لبخند رضایت از پدید آمدن بنایی زیبا و باشکوه، همراهی کرده و با دیدی کارشناسانه و پیشنهاد راهکارها وارائه متریال های مناسب، هزینه های شما را به حداقل برساند؛ این شرکت علاوه بربخش طراحی واجرا، فضای نمایشگاهی را به کلکسیونی ازبرگزیده ترین متریال های ساختمانی و دکوراتیو اختصاص داده تا نگرانی وسرگردانی کارفرمایان محترم درانتخاب و تهیه متریال های موردنظررا به حداقل برساند. واحدهای(تولیدی- هنری) زیرمجموعه این شرکت نیز با بهره گیری از کادرفنی مجرب و ماشین آلات پیشرفته صنعتی قادربه تولید وارائه  سازه های دکوراتیو (چوب،MDF،شیشه،فلز،سنگ،سفال) باکیفیت بسیار بالا و منطبق بر طراحی دلخواه بوده و از این نظر کلیه مراحل طراحی، تولید واجرا تحت یک مجموعه کامل ومنسجم ارائه خواهد شد. علاوه براین با پیاده سازی واجراء سیستم های مدرن خانه هوشمند ، رفاه زندگی، کاهش مصرف انرژی و امنیت را به ساختمان شما می آوریم.

باتوجه به گستردگی خدمات وتخصص های گوناگون درصنعت ساختمان، وارزش نهادن شرکت خانه معماری به تخصص گرایی، این شرکت درتلاشی چندین ساله درجهت شناسایی وایجاد همکاری با شرکتها، متخصصین و هنرمندان خوشنام در زمینه های گوناگون صنعت ساختمان ، وایجاد دپارتمان های تخصصی ، بهترین شرایط رابرای ارائه کلیه خدمات و متریال های ساختمانی بابهترین کیفیت ورقابتی ترین قیمت ها مهیا نموده است.

 

 مدیرعامل    

  علیرضا حسن زاده

 

مسیر سایت